| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Ονομασία προϊόντος | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Δακτυλίδια | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Καταγραφέας βίντεο, DASH CAM, Καταγραφέας δεδομένων γεγονότων (EDR), πλοήγηση |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Νυχτερινή όραση, πλήρες χρώμα, λειτουργία πάρκου, εγγραφή βρόχου, ενσωματωμένο Wi-Fi, ενσ |
| Material | Metal |
|---|---|
| Video Input | 4CH 1080P AHD |
| Night Vision | Yes |
| Compatibility | Universal For All Car Models |
| Tv System | PAL NTSC Optional |
| Εγκατάσταση | Αντικαταστήστε τον πρωτότυπο καθρέφτη οπίσθιας θέσης του αυτοκινήτου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Φωτεινότητα | 300CD/m2 |
| Αντιδιαστολή | 300:1 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C σε 80°C |
| Προϊόν | Κάμερα στάθμευσης 360 μοιρών για επαγγελματικό στόλο με σύστημα παρακολούθησης Surround στα τυφλά ση |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
| Δυναμικό | DC 12–24V |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| OEM, ODM | Ναι (εκτύπωση λογότυπου, προσαρμογή διεπαφής χρήστη, προσαρμογή καλωδίων) |
| Γωνία προβολής | 170° ευρεία γωνία |
| Δυναμικό | DC 9–36V |
| Λειτουργία | Πανοραμική 360°, παρακολούθηση στάθμευσης, όπισθεν οδηγός, εγγραφή βρόχου |
| προϊόν | Κάμερα βαρέων καθηκόντων AHD με ευρυγώνιο φακό και βιομηχανικό αδιάβροχο περίβλημα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Νυχτερινή όραση | τεχνολογία βελτίωσης υπέρυθρων ή χαμηλού φωτισμού |
| Γωνία θέασης | 170 ° |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |