| Προϊόν | Πανοραμικό σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 μοιρών με υποστήριξη οθόνης Android HD Night Vision & |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Αισθητήρας εικόνας | CMOS, Υποστήριξη Star-Level |
| Νυχτερινή όραση | Έγχρωμη Απεικόνιση χαμηλού φωτισμού |
| Προϊόν | Ενσωματωμένο σύστημα οχημάτων 10 ιντσών 360° Surround View με 3D Imaging & 1080P Quad-Camera Saf |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Υποστηρίζεται |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
| Δυναμικό | 12–24 V |
| Προϊόν | Σύστημα ψηφιακής κάμερας πλευρικών καθρεφτών με διπλές κάμερες HD ευρυγώνια παρακολούθηση τυφλού σημ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Ανάλυση κάμερας | 720P / 1080P (προαιρετικό) |
| Τύπος κάμερας | Κάμερες πλευρικής όψης διπλού φακού |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Προϊόν | Σύστημα 360° Bird View Multi-Camera για αυτοκίνητα | Απρόσκοπτη στάθμευση, όπισθεν & κάλυψη τυφλ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Επεξεργασία εικόνας | Ραφή σε πραγματικό χρόνο, μείωση θορύβου 3D |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη χαμηλού φωτισμού σε επίπεδο αστεριού |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |