| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
|---|---|
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, νυχτερινή όραση |
| Δυναμικό | DC 12V |
| τύπος οθόνης | IPS, οθόνη αφής |
| WiFi | Υποστήριξη WIFI |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Αδιάβροχος | Υποστήριξη |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | DC12V |
| Ένταση συναγερμού | 70-80dB (30cm) |
| Τύπος συναγερμού | Μπι Μπι Μπαζ. |
| Μέγιστη ενέργεια | 2,5W |
| Αδιάβροχος | IP67 Αδιάβροχο |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | DC12V |
| Ένταση συναγερμού | 70-80dB (30cm) |
| Τύπος συναγερμού | Μπι Μπι Μπαζ. |
| Μέγιστη ενέργεια | 2,5W |