| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Όνομα προϊόντος | Σύστημα προβολής πουλιών |
|---|---|
| Δυναμικό | 9-36V |
| Πεδίο εφαρμογής της ανοχής | < 1 εκατοστό |
| Μέγιστη ισχύς | 2,5W |
| Ένταση βομβητή | 70-80dB (30cm) |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD (διαθέσιμες επιλογές 720P/1080P) |
| Υλικό Στέγασης | πλαστικό ανθεκτικό στις καιρικές συνθήκες |
| Μέγεθος | Συμπαγής σχεδιασμός για να ταιριάζει στα περισσότερα συγκροτήματα φώτων φρένων οχημάτων |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Προϊόν | Κάμερα οπίσθιας όψης AHD για φορτηγά Fiat Doblo / Opel Combo |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος προϊόντος | Κάμερα όπισθεν τύπου φώτων φρένων |
| Συμβατότητα οχήματος | Fiat Doblo (2010– ), Opel Combo (2011–2018) |