| Ονομασία προϊόντος | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Άποψη γωνίας | 170 |
| Έξοδος βίντεο | AHD |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Όνομα προϊόντος | Σύστημα κάμερας μεγάλου οχήματος με παρακολούθηση τυφλού σημείου πολλαπλών λειτουργιών 4 σε 1 |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αδιάβροχος | IP68 |
| 3DNR | Ναί |
| Αυτόματη ισορροπία λευκών | Ναί |
| Προϊόν | Σύστημα παρακολούθησης 1080P 360° Surround Bus με κάμερες ευρείας γωνίας 3D Birdview και μονάδα υποβ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170° ανά κάμερα |
| Δυναμικό | 12–24 V |
| Ονομασία προϊόντος | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Άποψη γωνίας | 170 |
| Έξοδος βίντεο | AHD |
| Τάση | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Προϊόν | Ενσωματωμένο σύστημα οχημάτων 10 ιντσών 360° Surround View με 3D Imaging & 1080P Quad-Camera Saf |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Υποστηρίζεται |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
| Δυναμικό | 12–24 V |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας Surround View Visual Display με ραμμένη πολλαπλή κάμερα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 180° εμπρός/πίσω & 170° στο πλάι |
| Φακός | Ευρυγώνιος φακός HD |
| Προϊόν | KINGCROWN 10 ιντσών 360° Πανοραμικό σύστημα κάμερας οχημάτων All-in-One με 3D Bird View 1080P Εγγραφ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170° ανά κάμερα |
| Δυναμικό | 12V–24V |
| Προϊόν | Fleet trucks αδιάβροχη κάμερα AHD 12V 24V 360 μοιρών για το αυτοκίνητο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| γωνία προβολής | 170° ανά κάμερα |
| Δυναμικό | DC 12–24V |
| Ονομασία προϊόντος | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Άποψη γωνίας | 170 |
| Έξοδος βίντεο | AHD |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Προϊόν | Εξαιρετικά καθαρό εφεδρικό Monitor 360 Vehicle Camera για παντός καιρού, αδιάβροχο και αντιθαμβωτικό |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναι, υποστηρίζεται πλήρως |
| Φακός | Υπερευρυγώνιος φακός αυτοκινήτου |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 κάμερες |