| Προϊόν | Κάμερα στάθμευσης 360 μοιρών για επαγγελματικό στόλο με σύστημα παρακολούθησης Surround στα τυφλά ση |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
| Δυναμικό | DC 12–24V |
| Ανάλυση | 1080P |
|---|---|
| Μέγεθος πακέτου | 13x8x4.5cm |
| Βάρος | 0.15KG |
| Λάμψη | 300cd/m2 |
| Υποστήριξη OS | IOS/Android APP |
| Υιοθεσία Chip | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Δυναμικό | 9-36V |
| Καταλληλότητα | Παγκόσμιος |
| Κάμερα | Καμερα AHD 1080P |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 360 μοίρες |
| Νυχτερινή όραση | - Ναι, ναι. |
| Αισθητήρας G | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Όνομα προϊόντος | Σύστημα προβολής πουλιών |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 12V |
| γωνία προβολής | 360 μοίρες |
| Ψήφισμα | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγωγικό πρότυπο πακέτο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000sets/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Shenzhen, Κίνα |
| Αισθητήρας G | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Κάμερα | ΑHD 1080P κάμερα |
| Γωνία θέασης | 360 μοίρες |
| Νυχτερινή όραση | - Ναι, ναι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Καταγραφέας βίντεο, DASH CAM, Καταγραφέας δεδομένων γεγονότων (EDR), πλοήγηση |
|---|---|
| καταγραφή βρόχου | Υποστήριξη εγγραφής βρόχου |
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Επίλυση βίντεο | 1920*1080p |
| γωνία προβολής | 170 ° |
| Ψήφισμα | 1080P HD |
|---|---|
| Γωνία φακού | 140 μοίρες |
| Εφαρμοσμένη απόσταση | 300μ. |
| Αισθητήρας | CCD |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη |