| Όνομα προϊόντος | Οθόνη 360 γύρω από την προβολή με 4 κάμερες ιδανική για οχήματα |
|---|---|
| Ευρεία γωνία | 170 μοίρες |
| Σετ συνδυασμού | εμπρός, πλάγια όψη, πίσω όψη, πίσω |
| Αδιάβροχος | IP 67 |
| 3DNR | Ναί |
| Προϊόν | Σύστημα πανοραμικής κάμερας 360 Bird View DVR PC Stitched 3D Camera Kit |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170° ευρεία γωνία |
| Δυναμικό | 12V–24V |
| Product name | LICENSE PLATE Backup Camera |
|---|---|
| Memory Card | TF Card |
| Material | Plastic |
| Motion Detection | Yes |
| camera connector | AV |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | BG-BZF-1080S |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | BG-bzf-1080H |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | 1080P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Προϊόν | Ψηφιακή ασύρματη μετάδοση 128 GB 1024*600 Display Dual Camera Video Recorder |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Φακός | Φακός 140° HD |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | Sony IMX225 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Κάρτα μνήμης | 32GB κάρτα |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |