| Προϊόν | Ενσωματωμένο σύστημα οχημάτων 10 ιντσών 360° Surround View με 3D Imaging & 1080P Quad-Camera Saf |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Υποστηρίζεται |
| Γωνία προβολής | 170 ° |
| Δυναμικό | 12–24 V |
| ΟΝΟΜΑ | Κάμερες αυτοκινήτων Wifi |
|---|---|
| Μέγεθος πακέτου | 13x8x4.5cm |
| Λάμψη | 300cd/m2 |
| Υποστήριξη OS | IOS/Android APP |
| Διεπαφή | USB |
| Ονομασία προϊόντος | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Άποψη γωνίας | 170 |
| Έξοδος βίντεο | AHD |
| Τάση | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |