| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Αδιάβροχος | Ναί |
|---|---|
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Αισθητήρας G | Ναί |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πηγή ισχύος | 12V DC |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Κάμερα | Καμερα AHD 1080P |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 360 μοίρες |
| Νυχτερινή όραση | - Ναι, ναι. |
| Αισθητήρας G | - Ναι, ναι. |
| Μέγεθος οθόνης | 7 ίντσες |
| Υιοθεσία Chip | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |
| Δυναμικό | 9-36V |
| Καταλληλότητα | Παγκόσμιος |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 720P/1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |