| Προϊόν | Σύστημα πανοραμικής κάμερας 360° λεωφορείων βαρέως τύπου με 3D Bird View, ευρυγώνιες κάμερες HD για |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος συστήματος | Σύστημα κάμερας 3D 360° Bird View |
| Ποσότητα φωτογραφικής μηχανής | 4 κάμερες (Εμπρός / Πίσω / Αριστερά / Δεξιά) |
| προϊόν | IP68 Αδιάβροχη κάμερα οπισθοπορείας φορτηγού AHD με ευρυγώνιο 170° και γυάλινο φακό 6 στρώσεων |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τύπος κάμερας | κάμερα οπίσθιας θέσης φορτηγού |
| Τηλεοπτικό σήμα | AHD (Ομοαξονικό) / CVBS (Αναλογικό) |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080P |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | HD / Full HD (AHD προαιρετικά) |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης υπέρυθρων / χαμηλού φωτισμού |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης υπέρυθρων / χαμηλού φωτισμού |
| όνομα προϊόντων | οπισθοσκόπος κάμερα |
|---|---|
| Άποψη γωνίας | 170 |
| Τηλεοπτική παραγωγή | AHD |
| Τάση | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| προϊόν | Ασύρματη κάμερα οπισθοπορείας ηλιακής φόρτισης με νυχτερινή όραση | Κάμερα AHD HD για επαγγελματικά |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| ψήφισμα | Έξοδος βίντεο HD |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης υπερύθρων |
| Λέξεις-κλειδιά | Μικρή Πεταλούδα Κάμερα Πίσω όψης |
|---|---|
| Γωνία φακού | 170 μοίρες |
| Λειτουργία GPS | Υποστήριξη |
| Εγκατάσταση | Τρύπες τρυπανιών |
| Χρώμα | Μαύρος |
| προϊόν | Εφεδρική κάμερα WiFi με μπαταρία για φορτηγά, τροχόσπιτα, περονοφόρα και ρυμουλκούμενα – Μαγνητική ε |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| ψήφισμα | 640 × 480 (0,6MP) |
| Αισθητήρας εικόνας | CMOS 1/4” |
| Υλικό | Μέταλλο |
|---|---|
| Σύνθημα | CVBS |
| Δυναμικό | 12V-24V |
| Κάμερα | υπέρυθρες |
| Για | λεωφορείο φορτηγών |
| Αισθητήρας | GC 2093 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Σύστημα τηλεόρασης | PAL NTSC Προαιρετικό |