| Προϊόν | Σύστημα πανοραμικής κάμερας 360 Bird View DVR PC Stitched 3D Camera Kit |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM/ODM | Ναί |
| Γωνία προβολής | 170° ευρεία γωνία |
| Δυναμικό | 12V–24V |
| Προϊόν | Προηγμένο σύστημα υποβοήθησης στάθμευσης 360° Bird-View με κάμερες 1080P HD, 3D Surround Imaging, αδ |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Έλεγχος στάθμευσης | 1–24 ώρες προαιρετικά |
| Αρμονία | Αυτοκίνητα, SUV, φορτηγά, φορτηγά, λεωφορεία, RV |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Προϊόν | Επαγγελματικό όχημα Σύστημα Surround View 360 μοιρών Κιτ κάμερας HD Bird's Eye για παρακολούθηση |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Εγκατάσταση | Επιφανειακή τοποθέτηση / χωνευτή βάση προαιρετική |
| Επεξεργασία εικόνας | Τρισδιάστατη μείωση θορύβου, αντιστάθμιση οπίσθιου φωτισμού |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | Sony IMX225 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080P |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Άσπρη ισορροπία | Αυτόματα |
| Όνομα προϊόντος | Οθόνη 360 γύρω από την προβολή με 4 κάμερες ιδανική για οχήματα |
|---|---|
| Ευρεία γωνία | 170 μοίρες |
| Σετ συνδυασμού | εμπρός, πλάγια όψη, πίσω όψη, πίσω |
| Αδιάβροχος | IP 67 |
| 3DNR | Ναί |