| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Προϊόν | Σύστημα κάμερας 360° επαγγελματικού οχήματος Birdview με 1080P HD 3D Surround Imaging Παρακολούθηση |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τεχνολογία εικόνας | Τρισδιάστατη ραφή + πανοραμική θέα |
| Αποθήκευση | USB / εξωτερική μνήμη |
| προϊόν | Εφεδρική κάμερα φορτηγού υψηλής ευκρίνειας AHD, Αισθητήρας Starlight, Πανοραμική όψη 170°, Anti-Fog, |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Τσιπ επεξεργασίας | Τσιπ επεξεργασίας υψηλής ευκρίνειας AHD |
| ψήφισμα | 1024×720P (720P) |
| τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Γωνία προβολής | 175° |
|---|---|
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Νυχτερινή όραση, ενσωματωμένο GPS, γραμμή στάθμευσης, ADAS, φωνητική αλληλεπίδραση, κάρτα |
| Τύπος | Άλλα, Σύστημα αισθητήρων στάθμευσης, κάμερα οπισθοδρόμησης, οθόνη, ραντάρ οπισθοδρόμησης, κάμερα υπο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εγκατάσταση αυτοκινήτου | λεωφορείο φορτηγών |
|---|---|
| Γωνία προβολής | 90°-120° |
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Νυχτερινή όραση, γραμμή στάθμευσης |
| Τύπος | Επανάδρομη κάμερα, άλλη, εφεδρική κάμερα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
|---|---|
| Ψήφισμα | 1080p |
| Τύπος | με Γραμμή Στάθμευσης |
| Υποστήριξη νυχτερινής όρασης | Ναί |
| Αδιάβροχη υποστήριξη | Ναί |
| Προϊόν | WiFi APP Ασύρματη εφεδρική κάμερα βαρέως τύπου με μπαταρία 6400 mAh, μαγνητική βάση, αδιάβροχη IP69K |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Ψήφισμα | 640 × 480 |
| Γωνία θέασης | 140 ° ευρεία γωνία |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |