| Προϊόν | Ενσωματωμένη μπαταρία μαγνητικό περίβλημα Ασύρματη κάμερα στάθμευσης όπισθεν |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υπηρεσία Oem | Υποστήριξη |
| Γωνία προβολής | 120–150° |
| Δυναμικό | Οθόνη 9–36V / Κάμερα: Ενσωματωμένη μπαταρία |
| Προϊόν | Ασύρματη εφεδρική κάμερα WiFi με οθόνη κινητού τηλεφώνου, κάμερα υποβοήθησης στάθμευσης εξαιρετικά ε |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Γωνία θέασης | Εξαιρετικά ευρεία γωνία (περίπου 140°–170°) |
| Μέθοδος εμφάνισης | Smartphone (iOS / Android) |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τηλεοπτική παραγωγή | VGA 1 CVBS AHD |
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Αδιάβροχος | IP 68 |
|---|---|
| Τύπος | Πτηνιακή εικόνα 360 μοιρών |
| Λειτουργία | Ηχογράφηση, Νυχτερινή όραση, 3D εικόνα, γραμμή στάθμευσης |
| Γωνία προβολής | 100°-170° |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | Σύστημα προβολής πουλιών |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 12V |
| γωνία προβολής | 360 μοίρες |
| Ψήφισμα | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Τηλεοπτική παραγωγή | VGA 1 CVBS AHD |
| Αισθητήρας | 1080p |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Λέξη κλειδί | 3-Way 4-Way Εγγραφή δεδομένων αυτοκινήτου με ανάλυση HD και πολλαπλές προβολές κάμερας |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Γγώνας | Υποστήριξη εξωτερικού GPS |
| Εικών | 1920*1080 |
| Οθόνη αφής | Ναί |