| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο αεροπορίας οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 15x15x5cm |
| Βάρος | 0.23KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Συνδετήρας Β | 4 θηλυκό ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Αισθητήρας | Sony IMX307 |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Σύστημα TV | PAL NTSC προαιρετικό |
| Product name | Rear View Reversing Camera |
|---|---|
| Lens | 6 Glass Lens |
| Type | Video Recorder, DASH CAM, Event Data Recorder(EDR), Navigation |
| Night vision | Night Vision Support |
| Λειτουργία | Αδιάβροχο, Νυχτερινή όραση, πλήρες χρώμα, λειτουργία πάρκου, εγγραφή βρόχου, ενσωματωμένο Wi-Fi, ενσ |
| Όνομα προϊόντος | Σύστημα κάμερας αυτοκινήτου 360 |
|---|---|
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο |
| Ευρεία γωνία | 170 μοίρες |
| Άτακτος | Ναί |
| Αδιάβροχος | IP68 |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |
| προϊόν | Λύση κάμερας τυφλού σημείου για την παγκόσμια αγορά αυτοκινήτου |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| OEM, ODM | Υποστήριξη |
| Μορφές σήματος | Μορφές σήματος CVBS / AHD |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP68 |
| Προσαρμογή | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Καρφιτσωτός |
| Συμφωνία | Παγκόσμια |
| Γλώσσα | Κινέζικα/αγγλικά |
| Αποφάσεις | HD |
| Σχήμα | 128i, σειρά 1 M135i, σειρά 1 M140i 5 πόρτες, Z4, 1 SERIES (F52) |
|---|---|
| Έτος | 2012, 2008-2013, 2008-2010, 2008-2011, 2005-2008, 2003-2005, 2003-2006, 2006-2010, 2005-2010, 2006-2 |
| Τύπος | Πίσω κάμερα, οθόνη. |
| Εγκατάσταση αυτοκινήτου | BMW (BRILLIANCE), BMW - Ευρώπη |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Έτος | Παγκόσμια |
|---|---|
| Σχήμα | Παγκόσμια |
| Τύπος | Παρακολούθηση, κάμερα υποστήριξης, πλευρική κάμερα |
| Εγκατάσταση αυτοκινήτου | Παγκόσμια |
| Γωνία θέασης | 120° |