| Όνομα προϊόντων | Οπισθοσκόπος κάμερα αντιστροφής |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Βίντεο εγγραφής, CAM ΕΞΟΡΜΗΣΗΣ, σύστημα καταγραφής δεδομένων γεγονότος (EDR), ναυσιπλοΐα |
| Νυχτερινή όραση | Υποστήριξη νυχτερινής όρασης |
| Λειτουργία | Στεγανοποιήστε, ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΌΡΑΣΗ, ΠΛΗΡΕΣ ΧΡΩΜΑ, ΤΡΟΠΟΣ πάρκων, καταγραφή βρόχων, κατασκευή-σε WiFi, κ |
| Έτος | Παγκόσμια |
|---|---|
| Σχήμα | Παγκόσμια |
| Τύπος | Πίσω κάμερα, οθόνη. |
| Εγκατάσταση αυτοκινήτου | Παγκόσμια |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 φακός γυαλιού |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| ανίχνευση κίνησης | Υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | Συνεχή 12v |
| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο αεροπορίας οχημάτων |
|---|---|
| Μέγεθος συσκευασίας | 15x15x5cm |
| Βάρος | 0.55KG |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V-24V |
| Συνδετήρας Β | 4 θηλυκό ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ |
| Λέξη-κλειδί | Υπέρυθρη κάμερα οπισθοπορείας αυτοκινήτου ασφαλείας AHD Smart Chip |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Γωνία φακού κάμερας | 170 μοίρες |
| Αδιάβροχος | IP 68 |
| Ισορροπία λευκού | Αυτόματα |
| Ονομασία προϊόντος | Ασύρματη κάμερα αυτοκινήτων |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αδιάβροχο | IP 67 |
| Νυχτερινή όραση | Ναι! |
| Γωνία φακών | 140-βαθμός |
| Έτος | Παγκόσμια |
|---|---|
| Σχήμα | Παγκόσμια |
| Τύπος | Πίσω κάμερα, οθόνη. |
| Εγκατάσταση αυτοκινήτου | Παγκόσμια |
| Γωνία θέασης | 120° |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Γωνία φακού | 140 μοίρες |
| Τύπος | Αντίστροφη κάμερα |
| Αρμονία | Παγκόσμιος |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Αισθητήρας | GC 2053 |
|---|---|
| Φακός | 6 Γυάλινος Φακός |
| Τύπος | Κάμερα όπισθεν, εφεδρική κάμερα |
| Ανίχνευση κίνησης | υποστήριξη |
| Τροφοδοτικό | DC 12V |